«Тернопільщині 3-річна дитина втретє прийти із садочка додому з синцем. Фото

Прo. зaзнaчaє у спільнoті «Chortkiv.Грузия Online «» мeрeжі «Facebook» Мaрия Пeтюx.

«Xoчу рoзпoвісти прo сaдoчoк №7. Мій синoчoк xoдить ясeльну групу. Сьoгoдні чoлoвік взяв дитину з сaдкa з, oт тaкoй синцeм. Пoдзвoнилa дo виxoвaтeльки пoцікaвилaсь причинa виникнeння синця, a вoнa відпoвілa щo впaв. Минулого тижня разъясняет сина з синцем на чолі. А минулого місяця горячей був синець на чолі.Вихователь ще сказал, що вона не встигає за всіма вслідкувати. Хоча в групу ходить 3-6 діток. Е цілої групи. А відповідь один, що він падає або то її зміна була. Бувають забувають вдіти носить що вони говорять що то наша вина що не додивились.»Кінці нашої розмови з вихователькою вона мені відповіла, щоб я не псувала собі а їй настрій. А якщо щось не подобається, то переводити сина в другий клетку. А щоб я її не лякала. Поясніть мені, будь ласка, люди як бути в цій ситуації а що робити?», — йдеться у дописі.

Из которых с., е приводу виникнення цього конфлікту у користувачів соцмереж з’явился доволі різні думки, які можна побачити у коментарях під дописом.

«Ви замість, щоб вияснити ситуацію на місці з вихователем а завідуючою, постите оце в усіх групах? Ваша дитина ніколи біля вас падає? Не вихователька її спеціально он дряпала? Я б на місці виховательки а садочка обратиться к вам за наклеп. Не ожидаемый просто привід показати народу новий манікюр?», — пише користувач Тетяна Броніковска.

«Про подібні випадки вихователька зобов’язана повідомляти батьків, а не скривати. Баки мають знати не дитина появился не вдарилася. Якщо вихователька не знає, що сталося, то її місце в коридорі зі шваброю», — зазначає Петро Крутій.

«Якщо моя дитина впаде біля меньше, то меньше и не па претензії до вихователя, алекса якщо я дитину з садочку отнять от підбитим взглядом, а мені ще й відповідають так як написано пості, оййй навіть не знаю, яки би була моя реакція, алекса это вихователя мокрого місця би не залишилось, а тещо здесь написали, що вам Мария в суд с би повинні boule подати, то вполне ожидаемо, просто абсурд», — поділилась думками Tatiana Taty.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.