Які параметри важливі для ксенонових ламп ближнього і дальнього світла?

У теперішній час найбільшу увагу водії та власники автомобілів надають якісному ксеноновому освітленню. Це не тільки виражає престиж власника авто, а також забезпечують яскраве освітлення дороги навіть на дуже темних дільницях дороги. Варто зазначити, що сучасні ксенонові лампи мають багато переваг, які і вирізняють їх на ринку автомобільної продукції. Для того, правильно підібрати для свого автомобіля якісні ксенонові лампи ближнього та дальнього світла, треба знати деякі параметри їх. Отже, будемо їх розбирати.

По-перше, варто зауважити та розібрати, які плюси та мінуси мають ксенонові лампи.

Почнемо с плюсів.

1. Має довгий строк експлуатації.

2. Висока інтенсивність світлового потоку забезпечує якісне освітлення як дороги, так узбіччя.

3. Незначна потужність, що сприяє значної економії електроенергії.

4. Світло, яке випромінює ксенонова лампа, дуже яскраве та водночас, воно не впливає на очі водія, а тому він не перенапружується під час керування автомобілем.

Однак, вказані лампи мають і деякі недоліки, серед яких можна виділити:

— обов’язкова система розпалювання, для якої необхідне окреме місце під капотом автомобіля;

— висока вартість комплекту ксенонових ламп;

— необхідність додаткового регулювання направлення ламп, оскільки, якщо цього не зробити, вони будуть сліпити водіїв зустрічного транспорту, що може призвести до виникнення аварійної ситуації.

Таким чином, при правильному вибору ксенонових ламп та їх грамотної установки, вони будуть відмінно працювати довгий час.

Як відомо, ксенонові лампи можуть бути як для ближнього світла, так і унікальні лампи ксенон дальнього світла, які дозволяють водію у будь-яких умовах відчувати себе більш упевнено за кермом.

Отже, переходимо до основних критеріїв, яким повинні відповідати ксенонові лампи.

1. По-перше, треба вибрати розмір цоколя ксенону, якій повністю буде відповідати тому, який встановлений у ньому. Ксенон представлений у деяких цоколях, а саме: Н, НВ та D.

2. Якщо Ваш автомобіль оснащений одинарною системою освітлення, тобто і для ближнього, і для дальнього світла використовується тільки одна лампа, то у даному випадку необхідно встановлювати незвичайний ксенон, а біксенонову лампу, яка забезпечує роботу обох типів освітлення завдяки одній лампі.

3. Варто обирати лампи також за температурою освітлення. Для того, щоб правильно підібрати її, варто звернути увагу на вказаний критерій. Так, існує широкий асортимент різних кольорів (температур) ксенону – від жовто-білого до холодного синього. Тут кожний обирає для себе той варіант, який найбільш підходить для Вас та Ваших очей.

Отже, вказані параметри є найважливішими при виборі якісної ксенонової лампи.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.